Kurumsal

Kılıç Tarım, bünyesinde bulundurduğu firmaları ile bir grup şirketidir.  Kılıç Hedef zirai üretim ve çeşitli ebatlarda plastik kasa üretimi konularında faaliyet gösterirken Kılıç Eser diğer bir alt firma olarak sigortacılık ve sigorta hizmetleri alanında hizmet vermektedir.


Kılıç Tarım, muz ve çilek meyvesinin Türkiye deki yetiştirme merkezi olan Anamur Mersin de kurulmuştur. 1996 yılında kurulduğu günden beri, Kılıç Tarım başarılı ve akıllı yatırımları ile gıda sektöründe çok büyük ilerleme kaydetmiştir. Ürün kalitesi ve kaliteli müşteri hizmetleri ile, Kılıç Tarım dondurulmuş meyve üretimde uzman bir kuruluştur. Dondurulmuş meyve ve sebzenin yanı sıra, Kılıç Tarım taze meyve talep eden müşterileri içinde en iyi tedarikçilerden birisidir. 


Geleneksel iş yapımız, muz ve çilek yetiştiriciliği ve gıda sektöründe müşteri taleplerinin karşılanması esasına dayanmaktadır. Her geçen gün, ürün işleme kapasitemizi donanımsal yenilikler ile ,kalite ve gıda güvenliği politikalarımızı geliştirerek ve uygulayarak yükseltmekteyiz. Tüm tesisimiz HACCP program gereksinmelerini sağlamakta ve yetkili sertifikasyon kuruluşlarınca denetlenmektedir.  


Kılıç Tarım organik tarım alanında da uzman bir firma olup organik çilek ve muzu sadece kendi arazilerinde  yetiştirmeyip aynı zamanda yetkili sertifika kuruşlarınca sertifikalandırılmış 150 ve üzeri çiftçiden anlaşma yolu ile temin etmektedir. En büyük avantajımız Türkiye de yetiştirilen meyve türlerini müşterilerimizin çeşitli taleplerini karşılamak için bir çok organik tedarikçisinden sağlıyor olmamızdır.  


Müşteri ve firmalar ile güçlü ilişkilerin oluşturulmasında her zaman çeşitli ve farklı iletişim yollarından faydalanmaktayız. Uzun süreli ilişkilerin temelini oluşturmanın en iyi yüz yüze yapılan görüşmelerde yaşanan ilk göz teması ve el sıkışmak olduğuna inanmaktayız.    

 

Kılıç Tarım müşterilerinden aldığı destek ile, her geçen gün büyümeye devam edecektir..


Siz güvenenseniz biz de güvenileniz.